SMS kredīti

sms kreditiLatvijā ir pieejami ātrie kredīti, kurus var pieteikt sūtot īsziņu (SMS). Šāds kredīta veids ir ļoti īpašs ar to, ka to var pieteikt jebkura laikā un dzīves situācijā, jo tieši mobīlais telefons ir tas, kas cilvēkam vienmēr ir pa rokai. Kredīts ir jāpiesaka nosūtot tikai 1 SMS, un ļoti ātrā laikā Jūsu kontā tiks ieskaitīta nauda. Parasti, ātrais kredīts ir pieejams katru dienu no rīta līdz vēlam vakaram (darba laiks atkarīgs no konkrētā aizdevēja).

Lai būtu iespējams pieteikt SMS kredītu, iepriekš nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā internetā. Aizdevumu būs iespējams pieprasīt gan uzreiz pēc reģistrēšanās, gan arī vēlāk. Vari reģistrēties jau tagad, ja arī aizdevums pašlaik nav nepieciešams. Tā sevi var nodrošināt ar to, ka naudu saņemsi ātri un ērti tad, kad nauda būs patiešām nepieciešama. Piemēram, ja atradīsies veikalā un negribēsi palaist garām izdevīgu un labu pirkumu.

SMS kredīti ir pieejami vairākās kompānijās. Kurš ir izdevīgākais SMS kredīts ir atkarīgs no tā, cik daudz un uz kādu laika periodu nauda ir nepieciešama. Kā arī no tā, kur jau iepriekš ir izmantoti SMS kredīta pakalpojumi. Apskati izdevīgāko SMS kredītu kompāniju sarakstu un atrodi sev izdevīgāko aizdevumu. Vislabākais piedāvājums ir tas, ka pirmais SMS kredīts ir pieejams bez maksas. Procentu likme veselam mēnesim ir 0 (0%). Aizņemies uz mēnesi un atdod tieši tik pat.

SMS aizdevumi ne vienmēr tiek izsniegti pilnīgi visiem. Kredītam netiek prasīta ne ķīla, ne darba vietas izziņa vai citi dokumenti. Līdz ar to tiek vērtēts katrs cilvēks individuāli. Pie nozīmīgākajiem kritērijiem tiek pieskaitīti:

  • kredītvēsture;
  • vecums.

Vienlaicīgi pie viena kredīta devēja var pieteikt tikai vienu kredītu.

Uzlādē savu mobīlo tālruni un papildini naudu savā kontā. Jāaizsūta tikai viena īsziņa un SMS kredīts būs Tavā kontā. Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai spēsi atmaksāt.


©Internet Credit